×
Jaunums! Izvēlies, apmaksā un pasūti online, piegādasim.
Jaunums! Pasūtīt online (Zaype)

Par ROAST

Burgeru kafejnīca

Juris Kukainis / ROAST īpašnieks un šefpavārs:
"Saka, ka vislabākā dāvana ir tā, kura pašam ļoti patīk (mūsu gadījumā - garšo)!
Mans sapnis par kafejnīcu, kur Tev varu piedāvāt ar mīlestību gatavotu ēdienu, sirdī mājoja jau sen. Kad nonācu izvēles priekšā, skaidra doma bija piedāvāt Tev tradicionālus turku kebabus un pēc paša receptēm gatavotus burgerus un piedevas.

Domāju, ka Tev, tā pat kā man, ļoti svarīgas ir izejvielas, no kurām mēs gatavojam baudījumu Tavām garšas kārpiņām. Šajā ziņā būšu pavisam godīgs un atklāts - Tev nav jāsatraucas par saldētiem pusfabrikātiem, kas par lētām izmaksām ceļo pie mums pāri pus pasaulei! Mūsu maizītes tiek ceptas pavisam netālu - Saulkrastos, sulīgā burgergaļa ir nekas cits kā kvalitatīva Latvijā audzētu liellopu maltā gaļa. Kebabu pagatavošanā tiek izmantots liellopu gaļas giross. TurklātROAST burgers kebabs, šo girosu īsti (pēc izcelsmes un izskata) turku pavāri gatavo no jau pieminētā Latvijā audzētā liellopa. Savukārt, vistas gaļas giross tiek gatavots Mālpilī (arī tepat netālu).

Pēc neskaitāmām stundām, eksperimentējot un degustējot virtuvē, esmu nonācis līdz pašu gatavotam gala produktam - mērcītēm, kuras tagad tiek gatavotas kafejnīcā uz vietas!

Šīs visas maksimāli dabīgās un vietējās sastāvdaļas mēs gatavojam un savienojam kopā Tavā acu priekšā! Tavā acu priekšā top no sirds, ar mīlestību, gatavota maltīte, kas priecē Tavu vēderu, garšas kārpiņas un uzlabo noskaņojumu, jo kā sakaROAST kafejnīca Ogrē - paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks!

Lai Tev labi garšo (jo man tiešām garšo)."


ROAST kafejnīca Ogrē - fast & tasty. Kebabi, burgeri un citi garšīgi ātri pagatavojamie ēdieni.
Mālkalnes prospekts 7 (ieeja no Lapu ielas)


ROAST @ Facebook
ROAST @ Draugiem.lv
ROAST @ Twitter
Augšup
© ROAST ātrās ēdināšanas kafejnīca Ogrē